Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 12BDGHA16
12BDGHA16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12BDGHA16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12BDGHA16
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 16AMP 2" AIR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 124 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 12BDGHA16 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 16AMP 2" AIR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 12kV
Velikost / dimenzija - Serija -
Odzivni čas - Pakiranje -
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 16A Razred -