Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 12BDGHA25
12BDGHA25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12BDGHA25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12BDGHA25
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 25AMP 2" AIR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 147 pcs
Product parameter
številka dela 12BDGHA25 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 25AMP 2" AIR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 147 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 12kV
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 25A Razred -