Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 3.6WJON65
3.6WJON65
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3.6WJON65 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3.6WJON65
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 3.6KV 5AMP MOTORSTART 1.5"
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 412 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 3.6WJON65 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 3.6KV 5AMP MOTORSTART 1.5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 412 pcs Podatkovni list Motor Fuse Links Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 3.6kV
Velikost / dimenzija 1.402" Dia x 7.560" L (35.60mm x 192.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena 3-6WJON65
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 2
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 148 mOhms Trenutna ocena 5A