Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 3.6WKFHO250
3.6WKFHO250
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3.6WKFHO250 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3.6WKFHO250
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 3.6KV 250AMP 3" MOTOR START
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 68 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 3.6WKFHO250 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 3.6KV 250AMP 3" MOTOR START Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68 pcs Podatkovni list Motor Fuse Links Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 3.6kV
Velikost / dimenzija 2.992" Dia x 10.000" L (76.00mm x 254.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena 3-6WKFHO250
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 180000
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 653 µOhms Trenutna ocena 250A