Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 7.2OEFMA80
7.2OEFMA80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7.2OEFMA80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7.2OEFMA80
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 80AMP 2.5" OIL
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 229 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 7.2OEFMA80 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 80AMP 2.5" OIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 229 pcs Podatkovni list British Standard IEC Oil Tight Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 7.2kV
Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Fuse Link Druga imena 7-2OEFMA80
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 80A