Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 7.2BFGHD160
7.2BFGHD160
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7.2BFGHD160 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7.2BFGHD160
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 160AMP 3" AIR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 91 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 7.2BFGHD160 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 160AMP 3" AIR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 7.2kV
Velikost / dimenzija - Serija -
Odzivni čas - Pakiranje -
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 7-2BFGHD160
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 400000
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 160A Razred -