Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 7.2AMWNA2.0E
7.2AMWNA2.0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7.2AMWNA2.0E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7.2AMWNA2.0E
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7-2KV 2-0E AMWNA VT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 428 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 7.2AMWNA2.0E Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7-2KV 2-0E AMWNA VT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 428 pcs Podatkovni list PT Medium Voltage Fuse Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 7.2kV
Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 5.598" L (20.60mm x 142.20mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 7-2AMWNA2-0E
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 2A