Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 7.2WKMSJ315
7.2WKMSJ315
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7.2WKMSJ315 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7.2WKMSJ315
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 315A M/S
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 65 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 7.2WKMSJ315 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 315A M/S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65 pcs Podatkovni list High Voltage DIN DatasheetMedium Voltage Fuse Links Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 7.2kV
Velikost / dimenzija 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Fuse Link Druga imena 7-2WKMSJ315
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 315A