Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 7.2WKNHO200
7.2WKNHO200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7.2WKNHO200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7.2WKNHO200
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 200A 3" MOTOR START
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 70 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 7.2WKNHO200 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 200A 3" MOTOR START Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70 pcs Podatkovni list Medium Voltage Fuse Links Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 7.2kV
Velikost / dimenzija 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Fuse Link Druga imena 7-2WKNHO200
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 88000
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 1.63 mOhms Trenutna ocena 200A