Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > AP/ETF-3.15
AP/ETF-3.15
AP/ETF-3.15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AP/ETF-3.15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AP/ETF-3.15
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 3.15A 277VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AP/ETF-3.15 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 3.15A 277VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4747 pcs Podatkovni list ETF Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 277V
Velikost / dimenzija 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm) Serija ETF
Odzivni čas Slow Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can, Vertical Druga imena AP-ETF-3-15
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 58
DC hladna upornost 0.019 Ohms Trenutna ocena 3.15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A