Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > AP/ETF-400MA
AP/ETF-400MA
AP/ETF-400MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AP/ETF-400MA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AP/ETF-400MA
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 400MA 277VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AP/ETF-400MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BRD MNT 400MA 277VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4937 pcs Podatkovni list ETF Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 277V
Velikost / dimenzija 0.329" Dia x 0.303" H (8.35mm x 7.70mm) Serija ETF
Odzivni čas Slow Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can, Vertical Druga imena AP-ETF-400MA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.95
DC hladna upornost 0.28 Ohms Trenutna ocena 400mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A