Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
HC2LP-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2LP-2R2-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2LP-2R2-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM
(v ameriških dolarjih)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
številka dela HC2LP-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 34088 pcs Podatkovni list HC2LP Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) Ščitenje Unshielded