Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
HC2LP-6R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HC2LP-6R0-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HC2LP-6R0-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
130 pcs260 pcs650 pcs
910 pcs1300 pcs3250 pcs
Product parameter
številka dela HC2LP-6R0-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30034 pcs Podatkovni list HC2LP Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija HC2LP Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1163-2
HC2LP-6R0
HC2LP-6R0-ND
HC2LP6R0R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 300kHz Induktivnost 6µH
Višina - sedež (maks.) 0.440" (11.18mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.6 mOhm Max
Trenutna ocena 17A Tok - nasičenost 16.5A