Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SD25-151-R
SD25-151-R
SD25-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SD25-151-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SD25-151-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 553MA 872.3 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela SD25-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 553MA 872.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4694-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 553mA 872.3 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 872.3 mOhm Trenutna ocena 553mA
Tok - nasičenost 328mA