Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > SD25-220-R
SD25-220-R
SD25-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SD25-220-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SD25-220-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2900 pcs5800 pcs
Product parameter
številka dela SD25-220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) Ščitenje Shielded