Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 403C35A12M00000
403C35A12M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 403C35A12M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 403C35A12M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 12.000000 MHZ SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 403C35A12M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 12.000000 MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 151905 pcs Podatkovni list 403 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 403
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Load Capacitance 10pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 12MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 Ohms natančen opis 12MHz ±30ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead