Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 403C35D12M00000
403C35D12M00000
403C35D12M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 403C35D12M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 403C35D12M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela 403C35D12M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 124702 pcs Podatkovni list 403 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 403