Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 403I35D30M00000
403I35D30M00000
403I35D30M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 403I35D30M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 403I35D30M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 403I35D30M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116367 pcs Podatkovni list 403 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 403