Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 403I35D48M00000
403I35D48M00000
403I35D48M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 403I35D48M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 403I35D48M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 403I35D48M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 154090 pcs Podatkovni list 403 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 403
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 48MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 48MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead