Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C35D20M00000
405C35D20M00000
405C35D20M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C35D20M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C35D20M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 405C35D20M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111856 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405