Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C35D32M00000
405C35D32M00000
405C35D32M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C35D32M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C35D32M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 405C35D32M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 112097 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms natančen opis 32MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead