Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 407F39E010M0000
407F39E010M0000
407F39E010M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 407F39E010M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 407F39E010M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 407F39E010M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 119716 pcs Podatkovni list 407 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 407
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 10MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead