Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 407F39E016M3840
407F39E016M3840
407F39E016M3840
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 407F39E016M3840 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 407F39E016M3840
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.3840MHZ 20PF SMD
Product parameter
številka dela 407F39E016M3840 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.3840MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 102611 pcs Podatkovni list 407 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 407
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 20pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 16.384MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 Ohms natančen opis 16.384MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead