Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520R20IA13M0000
520R20IA13M0000
520R20IA13M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520R20IA13M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520R20IA13M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD
Product parameter
številka dela 520R20IA13M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44678 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 520 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod Clipped Sine Wave delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±2ppm Pogostost 13MHz
natančen opis 13MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA