Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 520R20IA26M0000
520R20IA26M0000
520R20IA26M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 520R20IA26M0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 520R20IA26M0000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
Product parameter
številka dela 520R20IA26M0000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 51237 pcs Podatkovni list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3V
Tip VCTCXO Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)