Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 625L3C010M00000
625L3C010M00000
625L3C010M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 625L3C010M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 625L3C010M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 625L3C010M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80012 pcs Podatkovni list 625 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija 625 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 15mA