Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 625L3C026M00000
625L3C026M00000
625L3C026M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 625L3C026M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 625L3C026M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD
Product parameter
številka dela 625L3C026M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75152 pcs Podatkovni list 625 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)