Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637V21253I2T
637V21253I2T
637V21253I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637V21253I2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637V21253I2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 637V21253I2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14325 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 212.5MHz
natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA