Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637V21256A2T
637V21256A2T
637V21256A2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637V21256A2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637V21256A2T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 637V21256A2T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14006 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 212.5MHz
natančen opis 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA