Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 637V22503I3T
637V22503I3T
637V22503I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 637V22503I3T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 637V22503I3T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 225.0000MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 637V22503I3T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 225.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14282 pcs Podatkovni list 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 637 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 225MHz
natančen opis 225MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 66mA