Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 740X043100JP
740X043100JP
740X043100JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 740X043100JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 740X043100JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0302
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela 740X043100JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0302 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1937777 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) Serija 740
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 10 Moč na element 31mW