Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 740X043154JP
740X043154JP
740X043154JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 740X043154JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 740X043154JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0302
Product parameter
številka dela 740X043154JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0302 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1807284 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) Serija 740
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 150k Moč na element 31mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
natančen opis 150k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated