Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 741C083820JP
741C083820JP
741C083820JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 741C083820JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 741C083820JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 741C083820JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5902647 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija 741
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 82 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0804, Concave, Long Side Terminals
Druga imena 741C083820JPCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) natančen opis 82 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals