Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 741C083821JP
741C083821JP
741C083821JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 741C083821JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 741C083821JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 820 OHM 0804
(v ameriških dolarjih)
20000 pcs
Product parameter
številka dela 741C083821JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 820 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2657921 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija 741
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 820 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0804, Concave, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
natančen opis 820 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated