Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C043101JP
742C043101JP
742C043101JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C043101JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C043101JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 742C043101JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5268233 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 100 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0606, Concave
Druga imena 742C043101JPDKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave