Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C043102JTR
742C043102JTR
742C043102JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C043102JTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C043102JTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5382 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 742C043102JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5382 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 1k Moč na element 62.5mW