Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C083150JP
742C083150JP
742C083150JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C083150JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C083150JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela 742C083150JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 15 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4318881 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 15 Moč na element 62.5mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Druga imena 742C083150JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 15 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals