Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 742C083153JTR
742C083153JTR
742C083153JTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 742C083153JTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 742C083153JTR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5906 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 742C083153JTR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5906 pcs Podatkovni list 741-746 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija 742
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 15k Moč na element 62.5mW