Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 743C0833302FP
743C0833302FP
743C0833302FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 743C0833302FP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 743C0833302FP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2008
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 743C0833302FP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2008 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 405781 pcs Podatkovni list 740-746(C,X) Series DatasheetResistor Chip Arrays Data
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm) Serija 743
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 33k Moč na element 100mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2008, Concave, Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 33k Ohm ±1% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated