Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 743C083333JP
743C083333JP
743C083333JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 743C083333JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 743C083333JP
Proizvajalec CTS Resistor Products
Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2008
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 743C083333JP Proizvajalec CTS Resistor Products
Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2008 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija upori Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±200ppm/°C Temperaturni koeficient Isolated
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm) Serija 743
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca -
Moč na element 4 Polarizacija 2008, Concave, Long Side Terminals
Izhodna moč 100mW delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 743C083333JP
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Razširjen opis 33k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2008