Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753121222GPTR7
753121222GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753121222GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753121222GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 753121222GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45637 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 2.2k Moč na element 40mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 11
Število zatičev 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 2.2k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Vrsta tokokroga Bussed