Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753123330GPTR7
753123330GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753123330GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753123330GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 753123330GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44903 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 33 Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 6
Število zatičev 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Vrsta tokokroga Isolated
Aplikacije -
Podobni izdelki
75313 Image
  • del #:75313
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:BIT HEX 1.3MM 1.1"
  • Na zalogi:59116
753161102GP Image
 RFQ
75315 Image
  • del #:75315
  • Proizvajalci:Wiha
  • Opis:BIT HEX 1.5MM 1.1"