Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753161102GPTR13
753161102GPTR13
753161102GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753161102GPTR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753161102GPTR13
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 753161102GPTR13 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68848 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 1k Moč na element 40mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-DRT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 14
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm)
natančen opis 1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Vrsta tokokroga Bussed