Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 753161111GPTR7
753161111GPTR7
753161111GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 753161111GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 753161111GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 14 RES 110 OHM 16DRT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 753161111GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 14 RES 110 OHM 16DRT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43962 pcs Podatkovni list 753 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) Serija 753
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 110 Moč na element 40mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-DRT
Druga imena 753161111GP
753161111GPTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 14 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.53mm) natančen opis 110 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT