Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 766161471GPTR7
766161471GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 766161471GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 766161471GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela 766161471GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85419 pcs Podatkovni list 766 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Serija 766
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 470 Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 15
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm)
natančen opis 470 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta tokokroga Bussed