Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > 766161472GPTR7
766161472GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 766161472GPTR7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 766161472GPTR7
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs2400 pcs5600 pcs
Product parameter
številka dela 766161472GPTR7 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97443 pcs Podatkovni list 766 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±2%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) Serija 766
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 4.7k Moč na element 80mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 766161472GPTR7-ND
766161472GPTR7TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.069" (1.75mm) natančen opis 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)