Domov > Izdelki > avdio izdelki > Zvočniki > CDM-12008
CDM-12008
CDM-12008
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDM-12008 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDM-12008
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 90DB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela CDM-12008 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 90DB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98559 pcs Podatkovni list CDM-12008
Kategorija avdio izdelki Tip General Purpose
Prekinitev Solder Pads Tehnologija Magnetic
Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm) Oblika Round
Serija CDM Ocene -
Napajanje - ocenjeno 500mW Moč - maks 600mW
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Tray
Druga imena 102-2494
CDM12008
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Ingress Protection - Impedanca 8 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenčni razpon 800Hz ~ 20kHz
Frekvenca - Samozadostna 1000Hz Učinkovitost - dBA 90.00
Učinkovitost - tip Sound Pressure Level (SPL) Učinkovitost - testiranje 500mW/100mm
natančen opis 8 Ohms General Purpose Speaker 500mW 800Hz ~ 20kHz Top Round 90dB California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.