Domov > Izdelki > avdio izdelki > Zvočniki > CDM-15008
CDM-15008
CDM-15008
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDM-15008 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDM-15008
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 87DB
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CDM-15008 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 87DB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6003 pcs Podatkovni list CDM-15008
Kategorija avdio izdelki Tip General Purpose
Prekinitev Spring Type Tehnologija Magnetic
Velikost / dimenzija 0.591" Dia (15.00mm) Oblika Round
Serija CDM Ocene -
Napajanje - ocenjeno 250mW Moč - maks 500mW
Lokacija v pristanišču Top Pakiranje Tray
Druga imena 102-2496
CDM15008
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanca 8 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenčni razpon 720Hz ~ 20kHz Frekvenca - Samozadostna 900Hz
Učinkovitost - dBA 92.00 Učinkovitost - tip Sound Pressure Level (SPL)
Učinkovitost - testiranje 300mW/100mm natančen opis 8 Ohms General Purpose Speaker 250mW 720Hz ~ 20kHz Top Round 87dB