SWM12-5-EV-MUB
SWM12-5-EV-MUB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SWM12-5-EV-MUB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SWM12-5-EV-MUB
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT 5V 12W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SWM12-5-EV-MUB Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT 5V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9347 pcs Podatkovni list SWM12-E Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm)
Serija SWM12-E (12W) Področje uporabe Europe
Moč (Watts) 12W Polarizacija -
Izhodni priključek USB Micro Druga imena 102-4675
SWM12-5-EV-MUB-ND
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek CEE 7/16
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 2.4A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.