SWM12-5-NH-P6
SWM12-5-NH-P6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SWM12-5-NH-P6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SWM12-5-NH-P6
Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT 5V 12W
(v ameriških dolarjih)
1120 pcs
Product parameter
številka dela SWM12-5-NH-P6 Proizvajalec CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT 5V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8834 pcs Podatkovni list SWM12-N Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm)
Serija SWM12-N (12W) Področje uporabe North America
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 40°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 2.4A
Dolžina kabla 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.